do kasy suma: 0,00 zł
0

PREZENT DO ZAMÓWIEŃ POW. 250 ZŁ ❤️

Zwroty i reklamacje

Droga Klientko, Drogi Kliencie!

Twoje zadowolenie z zakupów u nas jest priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas przebiegały sprawnie oraz były dla Ciebie przyjemnością. Czasem zdarzy się jednak, że coś pójdzie nie tak. Bardzo prosimy wtedy o natychmiastowy kontakt z nami. Chętnie Ci pomożemy :)

Bardzo prosimy też o wstrzymanie się z oceną Sklepu do momentu załatwienia sprawy. My, jako Sklep, nie na wszystko mamy wpływ (np. opóźnienie po stronie kuriera czy wada produktu widoczna po jego otwarciu).

Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy i pamiętaj, że wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, by pomyślnie rozwiązać sprawę. Tylko tyle i aż tyle, wszyscy jesteśmy ludźmi :)

Tel. 608-665-206

Mail: sklep@skincarelover.eu

 

 

Informacje w pigułce na temat zwrotów i reklamacji w sklepie internetowym SkincareLover:

 

DARMOWE, SZYBKIE, ŁATWE I BEZPIECZNE ZWROTY:

- Darmowe zwroty w sklepie SkincareLover. Zwroty są darmowe wtedy, gdy skorzystasz z poniższego formularza oraz nadasz paczkę w paczkomacie InPost. W innych przypadkach zwrot jest na Twój koszt.

Formularz do darmowego zwrotu z Paczkomatem InPost

 

- Łatwe i szybkie zwroty w SkincareLover. Paczkę zwrotną nadasz do nas za pomocą kilku kliknięć!

Formularz do darmowego zwrotu z Paczkomatem InPost

 

- Bezpieczne zwroty. 33 dni na zwrot. Masz aż 33 dni zwrot produktów. Pamiętaj, że przyjmujemy zwroty tylko nieużywanych oraz nieotwartych kosmetyków. Opakowania również nie mogą być naruszone. Nie przyjmujemy również zwrotów produktów, gdy na karcie produktu była zaznaczona krótka data.

- Bezpieczne zwroty. Szybki zwrot gotówki w sklepie SkincareLover. Gdy Twój zwrot do nas dotrze i zweryfikujemy, że produkty są w dobrym stanie (tj. nadają się do dalszej odsprzedaży), to zwrócimy od razu środki na Twoje konto. Zazwyczaj robimy to w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania paczki zwrotnej. Otrzymasz automatyczną wiadomość ze sklepu o zwrocie środków. Pamiętaj, że pośrednik płatności Autpay może potrzebować dodatkowego czasu na przeprocesowanie transakcji.

 

REKLAMACJE:

Twój produkt ma wadę? A może otrzymałaś / otrzymałeś inny produkt niż zamówiony? Jeśli z Twoim zamówieniem jest coś nie tak, to napisz do nas lub zadzwoń. Zweryfikujemy Twoją reklamację i znajdziemy rozwiązanie. Prosimy o zachowanie spokoju. Po drugiej stronie zawsze jest "normalny człowiek". Zrobimy, co możemy, aby Ci pomóc :)
Bardzo prosimy też o wstrzymanie się z oceną Sklepu do momentu załatwienia sprawy. My, jako Sklep, nie na wszystko mamy wpływ (np. opóźnienie po stronie kuriera czy wada produktu widoczna po jego otwarciu).
Zawsze jednak możesz liczyć na nasze wsparcie.

Mail: sklep@skincarelover.eu

Tel. 608-665-206

 

 

Przykładowe rozwiązania reklamacji:

- Błędny produkt w zamówieniu lub uszkodzony produkt - wyślij do nas e-mail z informacją o numerze Twojego zamówienia. Dołącz krótki opis problemu oraz zdjęcie obrazujące problem. W przypadku uznania reklamacji, wymienimy produkt na nowy lub zwrócimy Ci środki na konto.

 

- Opóźniona przesyłka - po wysłaniu zamówienia otrzymujesz od nas maila, że paczka jest już w drodze. Możesz także śledzić swoje zamówienie. Jeśli widzisz, że paczka "utknęła" w transporcie, to skontaktuj się bezpośrednio z przewoźnikiem. Zazwyczaj paczki szybko się odnajdują :) Gdy jednak to nie pomoże, to napisz do nas. Pomożemy! Wyślemy dodatkowe informacje do przewoźnika, zgłosimy reklamację, będziemy w kontakcie z Tobą do momentu rozwiązania sprawy.

 

 

 

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś tzw. kupującym uprzywilejowanym, a więc:

A) konsumentem

albo

B) osobą fizyczną, dla której umowa, jaką z nami zawarłeś, jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@skincarelover.eu.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 33 dni.

Bieg trzydziestotrzydniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy towar, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jego własności - od objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, jego partii lub części;
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Zwracany towar zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Wielicka 36B/77, 02-657 Warszawa, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie na zasadach wskazanych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Jeśli nie zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy od Ciebie towar – możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według Twojej specyfikacji lub służący zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia;
 • w której przedmiotem świadczenia jest towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są dostarczane na nośniku materialnym, za które jesteś zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli zostaną spełnione łącznie następujące warunki:
  • rozpoczęliśmy świadczenie za Twoją wyraźną i uprzednią zgodą,
  • zostałeś przez nas poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utracisz prawo do odstąpienia od umowy, i przyjąłeś to do wiadomości,
  • przekazaliśmy Ci zgodne z prawem potwierdzenie zawarcia umowy na odległość, obejmujące informację o ww. zgodzie, na trwałym nośniku w rozsądnym czasie po zawarciu umowy, najpóźniej przez rozpoczęciem świadczenia usługi.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

Reklamacje

Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego Regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: sklep@skincarelover.eu lub drogą pocztową na adres ul. Wielicka 36B/77, 02-657 Warszawa.

TOWARY

Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać:

a) wymiany towaru

lub

b) naprawy towaru.

W niektórych przypadkach możesz też:

a) odstąpić od umowy

lub

b) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny

- szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

TREŚCI CYFROWE

Ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności treści cyfrowych z umową, który istniał w chwili ich dostarczenia i ujawnił się w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Jeśli treści cyfrowe są niezgodne z umową, możesz żądać:

a) doprowadzenia do ich zgodności z umową,

a w niektórych przypadkach złożyć oświadczenie o:

b) obniżeniu ceny

albo

c) odstąpieniu od umowy.

Szczegółowe zasady w zakresie reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.