Darmowe próbki i prezenty do zamówień. Bezpłatna porada kosmetyczna 

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

 

Zwroty i Reklamacje w sklepie internetowym SkincareLover 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby produkty z naszego sklepu spełniły Twoje oczekiwania. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że czasem coś może pójść nie tak. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego prosimy o spokojne nastawienie - na pewno rozwiążemy Twoje zapytanie.
Prosimy też o wstrzymanie się z oceną sklepu/produktu do momentu rozwiązania sytuacji. Robimy, co możemy, ale jesteśmy ludźmi i czasem pomyłka może się zdarzyć.

 

Informacja o ZWROTACH w pigułce

W Sklepie SkincareLover dajemy Ci aż 30 dni na zwrot nieużywanych produktów! Twój komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. 

Zwroty w sklepie SkincareLover są na koszt Klienta.

Jeśli chcesz zwrócić produkt - skontaktuj się z nami, pomożemy!
e- mail: sklep@skincarelover.eu
tel. + 48 608 665 206 

 

 

Informacja o REKLAMACJACH w pigułce

Jeśli wysłaliśmy Ci nieodpowiedni produkt albo popełniliśmy inny błąd w związku z realizacją zamówienia, skontaktuj się z nami. Krok po kroku indywidualnie rozpatrzymy Twoją sprawę i Ci pomożemy.

e- mail: sklep@skincarelover.eu
tel. + 48 608 665 206 

 

 

Przykładowe rozwiązanie dotychczasowych sytuacji. Jak działamy?

Działamy profesjonalnie i zawsze zależy nam na znalezieniu jak najlepszego rozwiązania sprawy.

1. Pracujemy z pasją, ale czasem zdarzy się nam błąd i np. wyślemy inny produkt. Nie martw się! Zgłoś sprawę do nas, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces reklamacji. Zaproponujemy rozwiązanie sytuacji np. wymianę towaru na odpowiedni na nasz koszt.

 

2. Zagubiona paczka? Jeśli paczka od kilku dni jest w transporcie, to skontaktuj się bezpośrednio z przewoźnikiem, paczki zazwyczaj szybko się znajdują :)
Czasem może jednak okazać się, że pomimo Twojej interwencji kurier dalej nie doręczył paczki. Daj nam wtedy znać. Wyślemy zgłoszenie reklamacyjne do przewoźnika, ponieważ mamy więcej informacji od Ciebie na temat paczki (jej wygląd, ewentualne zdjęcia i inne materiały). Są one przydatne w odnalezieniu zguby. W większości przypadków firma kurierska znajduje paczkę w ciągu kilku dni roboczych, a jeśli tak się nie stanie, to zwrócą nam równowartość paczki, a my zwrócimy pieniądze Tobie.

 

 

 

 

Szczegółowe informacje na temat zwrotów i reklamacji

Zwroty

Jeśli jesteś tzw. kupującym uprzywilejowanym, a więc:

A) konsumentem

albo

B) osobą fizyczną, dla której umowa, jaką z nami zawarłeś, jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@skincarelover.eu.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 30 dni.

Bieg trzydziestodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy towar, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jego własności - od objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, jego partii lub części;
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Zwracany towar zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Wielicka 36B/77, 02-657 Warszawa, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie na zasadach wskazanych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Jeśli nie zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy od Ciebie towar – możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według Twojej specyfikacji lub służący zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia;
 • w której przedmiotem świadczenia jest towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są dostarczane na nośniku materialnym, za które jesteś zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli zostaną spełnione łącznie następujące warunki:
  • rozpoczęliśmy świadczenie za Twoją wyraźną i uprzednią zgodą,
  • zostałeś przez nas poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utracisz prawo do odstąpienia od umowy, i przyjąłeś to do wiadomości,
  • przekazaliśmy Ci zgodne z prawem potwierdzenie zawarcia umowy na odległość, obejmujące informację o ww. zgodzie, na trwałym nośniku w rozsądnym czasie po zawarciu umowy, najpóźniej przez rozpoczęciem świadczenia usługi.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

Reklamacje

Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego Regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: sklep@skincarelover.eu lub drogą pocztową na adres ul. Wielicka 36B/77, 02-657 Warszawa.

TOWARY

Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać:

a) wymiany towaru

lub

b) naprawy towaru.

W niektórych przypadkach możesz też:

a) odstąpić od umowy

lub

b) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny

- szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

TREŚCI CYFROWE

Ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności treści cyfrowych z umową, który istniał w chwili ich dostarczenia i ujawnił się w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Jeśli treści cyfrowe są niezgodne z umową, możesz żądać:

a) doprowadzenia do ich zgodności z umową,

a w niektórych przypadkach złożyć oświadczenie o:

b) obniżeniu ceny

albo

c) odstąpieniu od umowy.

Szczegółowe zasady w zakresie reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl