do kasy suma: 0,00 zł
0

PREZENT DO ZAMÓWIEŃ POW. 250 ZŁ ❤️

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy w sklepie SkincareLover

W sklepie SkincareLover oferujemy atrakcyjny program lojalnościowy, w którym aż 10% wydanych środków wraca do Ciebie w formie produktów ze sklepu. To się opłaca 😍

  

Poniżej znajdziesz zasady dotyczące programu lojalnościowego SkincareLover:

👉 Program lojalnościowy jest przeznaczony dla osób, które posiadają Konto w sklepie SkincareLover. Zarejestrować się w sklepie możesz poprzez naszą stronę internetową bądź podczas zakupów.

👉 Za każde wydane 1 zł na zakupy w sklepie otrzymujesz 1 punkt w programie lojalnościowym. Punkty trafią na Twoje Konto, gdy zamówienie zmieni status na "Zrealizowane" (czyli kiedy je do Ciebie wyślemy).

👉  Nie otrzymasz punktów za koszty dostawy, tylko za wartość samych zakupionych produktów.

👉  W przypadku zwrotu zamówienia lub jego części, punkty programu lojalnościowego zostaną Ci odebrane za całość zamówienia lub jego część.

👉  Aktualna liczba punktów będzie widoczna na Twoim Koncie Klienta.

👉  Każde 10 punktów uzbierane w programie lojalnościowym oznacza 1 zł do wymiany na produkt w sklepie. 
Przykład: Jeśli 10 punktów = 1 zł , to za produkt w cenie 100 zł , Klient będzie musiał zapłacić 1 000 punktów.

👉 Aby wymienić punkty na produkty, zaloguj się na swoim Koncie Klienta oraz w sekcji Program lojalnościowy, kliknij na "Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić na punkty".

👉 Gdy wymienisz punkty na produkty, czyli gdy wybierzesz dla siebie produkty w ramach programu lojalnościowego, to każdy z nich będzie Cię kosztował 0,01 zł. Jest to konieczne ze względów podatkowych i księgowych.

👉 Punkty możesz wykorzystać podczas składania nowego zamówienia, w skład którego wchodzą także produkty opłacane bez użycia punktów (czyli produkty "normalnie płatne"). Nie określamy minimalnej kwoty zamówienia, podczas którego wybierzesz dla siebie produkty w ramach programu lojalnościowego.

👉 Twoje punkty mają ważność 365 dni od daty ich nabycia. Punkty wygasają po upływie 365 dni od ich przypisania do Konta, co jest równoznaczne z ich usunięciem z aktualnej puli zgromadzonych przez Ciebie punktów.

 

Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie Sklepu

W razie pytań napisz na sklep@skincarelover.eu Pomożemy :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.