Darmowe próbki i prezenty do zamówień. Porada kosmetyczna 608-665-206

Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent w sklepie internetowym Skincare Lover

W drogerii Skincare Lover oferujemy pakowanie na prezent, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na szukanie gustownych opakowań i pakowanie upominków. Zrobimy to z przyjemnością za Ciebie! Poniżej opisujemy wszystkie dostępne opcje pakowania na prezent.

 

Jak wybrać konkretną opcję pakowania na prezent?

W zakładce NA PREZENT do każdego produktu dodaliśmy różne opcje pakowania na prezent do wyboru. Czasem przy jednym produkcie dostępne są wszystkie opcje pakowania, a czasem jest ich mniej. Dlaczego? Jeśli jakiś produkt jest większy i wiemy, że nie zmieści się np. do EKO-torebki, to nie proponujemy tej opcji pakowania na prezent dla tego konkretnego produktu. Możesz natomiast skorzystać z innych, dostępnych rozwiązań.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas: sklep@skincarelover.eu lub zadzwoń: 608-665-206 (w dni robocze od 10:00 do 15:00).

 

 

 

Jakie są dostępne opcje pakowania na prezent w sklepie internetowym z Wyselekcjonowanymi Kosmetykami i Strefą Relaksu, czyli Skincare Lover

 

1. Dla części produktów z zakładki NA PREZENT udostępniliśmy opcję dodania EKO-torebki w cenie 4,99 zł. Torebka ma wymiary 18x22x8 cm. Ta opcja nie jest dostępna dla produktów, które nie zmieszczą się do torebki oraz dla produktów cyfrowych, czyli dla Elektronicznych Kart Podarunkowych.

 

 

2. Dla niektórych produktów (które odpowiadają wymiarami, czyli po prostu się zmieszczą do opakowania :) ) jest dostępna opcja Pakowanie na prezent PRO. Koszt tego dodatku wynosi 9,99 zł. Co otrzymujesz w tej cenie? Kosz prezentowy o wymiarach: 23x17x8 cm, a w nim wełna drzewna, która nada niepowtarzalnego wyglądu podarunkom. Całość będzie przewiązana czerwoną wstążką.
Jest to oryginalne pakowanie na prezent, którym na pewno się wyróżnisz!

P.S. Kosmetyki ze zdjęcia poniżej trzeba jednak dokupić osobno :)

 

 

 

3. Personalizowany bilecik z życzeniami - jest to doskonała opcja, gdy po prostu wysyłasz prezent Bliskiej Osobie i nie możesz napisać życzeń osobiście lub zwyczajnie nie masz czasu. Ta opcja kosztuje dodatkowo 3,99 zł. Co otrzymujesz w tej cenie? Uroczy bilecik, który przyniesie uśmiech :) Wystarczy, że napiszesz treść życzeń w uwagach do zamówienia, a my przepiszemy je na bilecik i dołączymy do zamówienia. Gotowe!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl